Nieuw materiaal voor jeugd en senioren

Materialen

Deze week is begonnen met het uitdelen van de nieuwe voetbalmaterialen.

Alle ploegen die hadden aangegeven welke materialen ze nodig hebben voor het nieuwe voetbalseizoen 2016-2017 zijn voorzien van nieuwe ballen, hoedjes, hesjes en waterzakken! Deze nieuwe materialen zijn grotendeels tijdens de sponsorloop van 16 september bij elkaar gelopen door onze jeugdleden. Zij wisten het mooie bedrag van € 2.500,00 op te halen.

Dankzij de inzet van onze jeugd tijdens de sponsorloop en de bijdrage van onze nieuwe hoofdsponsor Intersport Erik beschikken we weer over mooi en kostbaar materiaal. Het spreekt voor zich dat we als kleine vereniging op de kleintjes moeten letten. Daarom hebben we de trainers een brief laten ondertekenen waarin zij bevestigen dat zij en hun ploeg verantwoordelijk zijn voor de nieuwe materialen en dat deze dus ook met de grootste zorg onderhouden moeten worden. Aan het einde van het seizoen wordt dan ook gecheckt of alles nog aanwezig is. Zo niet, dan zorgen de betreffende trainer en ploeg dat het weer aangevuld wordt. We rekenen erop dat iedereen met zorg met het materiaal omgaat, zodat we er nog lang plezier van zullen hebben.

 

Switch to our mobile site